27 Ocak 2015 Salı

çocuklar için ninnici.com


Bebekler ve okul öncesi 0-6 yaş arası çocuklar için ninnilerin, eğitici videoların, sesli masalların, çocuk şarkılarının ve çizgi filmlerin bulunduğu http://ninnici.com bu ay içerisinde yayın hayatına başladı.

Ninnici.com'un bazı özellikleri;

1- Çocuğunuza izletmek istediğiniz videolardan onun için bir liste oluşturabilirsiniz. Her çocuğunuz için ayrı ayrı listeler oluşturabilirsiniz. Çocuğunuz sevdiği videoları arka arkaya TV Kanalında izliyor gibi izleyebilir. Sitedeki tüm içerikler ücretsizdir ve üyelik gerektirmemektedir. Siteye sadece oluşturulan listeleri kaybetmek istemeyen kişiler isterse üye olabilir.
2- Çocuğunuzu uyutmak için, çizgi filmler için, eğitici videolar için farklı sitelerde video aramanıza gerek yok. IOS, Android ve Windows Mobile işletim sistemli akıllı telefonlarınızdan, tabletlerinizden ve Smart TV'lerinizden http://ninnici.comadresini ziyaret edebilirsiniz. Türkiye'de popüler olan Pepee gibi çizgi filmlerde zaman içerisinde http://ninnici.com'a dahil edilecektir.
3- Dünya'da çocukların hangi ninniler uyutulduğunu http://ninnici.com/cocuklar-icin-dunya-ninnileri-videolari adresinde görebilirsiniz.
4- Üçüz Bebekler'in eğitici videolarını http://ninnici.com/karakter/ucuz-bebekler adresinde izleyebilirsiniz.
5- Oyun hamuru kullanarak yaratıcı şekillerin nasıl yapılacağını http://ninnici.com/cocuklar-icin-oyun-hamuru-videolari adresinde öğrenebilirsiniz.
6- Ayı Bernard'ın çizgi filmlerini http://ninnici.com/karakter/ayi-bernard adresinde izleyebilirsiniz.
7- Barbie'nin çizgi filmlerini http://ninnici.com/karakter/barbie adresinde izleyebilirsiniz.


Kızımla ben bu siteyi çok beğendik, çok sevdik.. Kızım barbielerle ilgili her şeyi çok seviyor bir de oyun hamuru olmazsa olmazlarımızdan dolayısıyla buradaki oyun hamuru şekillerini denemek bizi çok eğlendirdi.
Sizler de tatil günlerinde belli bir süre dahilinde çocuğunuzla bu faydalı sitenin farklı kategorilerinden faydalanabilirsiniz. Fikir vermek adına paylaşmak istedim. Keyifli, mutlu tatiller :)

6 yorum:

 1. Bizimkiler televizyon çocuğuydu şimdi her yerde var çizgifilmler :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. haklısın şimdi çok rahat ulaşılabiliyor artık:)

   Sil
 2. Gülce'ye yönelik her şey var burada canımmm benim canım :))

  YanıtlaSil
 3. Teşekkürler, sevimli kızınızla mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz :) Tüm anne, babaları ve öğretmenleri çocukların sağlıklı gelişimi ve eğlenceli vakit geçirmeleri için bekşiyoruz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. rica ederim..
   güzel dilekleriniz için de çok teşekkürler :)
   sevgiler

   Sil

 
Copyright © 2010-2014. maviye iz süren - Konular · Yorumlar
Düzenleme: Ferhat Bayram