17 Ekim 2012 Çarşamba

Okul Günlükleri   Bu hafta okula başladın minik kuşum.Akşamdan elbiselerini,çantanı  hazırladım.Erkenden uyuduk seninle,sabah erkenden okula gittim,seni baban okula bıraktı.
Dualar ettim sana,insaflı,merhametli,pozitif bir öğretmenin olsun,güzel,örnek arkadaşların olsun diye.Sonra okulda hep seni düşündüm.Okuldan çıkar çıkmaz senin okuluna doğru yol aldım.Okuluna varmadan seninle kavuşacağımız kareyi defalarca kafamda canlandırdım.Okuluna geldiğimde,çantana sıkı sıkı tutunmuş beni bekliyordun.O halin çok duygulandırdı beni hemen sana seslendim.Koşarak yanıma geldin oradaki herkese büyük bir sevinçle "Annem geldi,bu benim annem,bu benim annem!..."diyerek sarıldın bana.
Şimdilik okula alışma sürecinde sorun çıkarmadın,öğretmenin hakkında hep olumlu,güzel şeyler söyledi.
Güzel kızım,dilerim ki ,ısrarla insanın içindeki iyi değerleri yok etmeye çalışan haset insanların türediği,kötü enerjiler yaymaktan usanmayan bir evrenin kollarında inatla güzelliğini koruyarak büyürsün...

4 yorum:

 1. umarım çalışkan bişi olur, deep amcası gibi.
  :)

  YanıtlaSil
 2. teyzesinin bitanesi ne kadar tatlı olmuştur şimdi canım benim..eminim uyum sağlıyordur ve mutludur boyama etkinlikleriyle..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel teyzesi şimdilik büyük bir sevinçle gidyor okuluna,inşallah hep böyle olur:)

   Sil

 
Copyright © 2010-2014. maviye iz süren - Konular · Yorumlar
Düzenleme: Ferhat Bayram